dziennik elektroniczny – przerwa techniczna

We wrześniu wprowadzamy do e-dziennika nowe dane, dlatego jest on nieczynny. Postaramy się jak najszybciej go uruchomić. Jak tylko dziennik będzie aktywny, zostaną Państwo poinformowani mailem. Prosimy o cierpliwość.

Poniższa instrukcja dotyczy logowania się do e-dziennika po tym, jak zostanie on uruchomiony.

LOGOWANIE do e-dziennika:

Punkt 1.

Do dziennika można się logować z adresu: https://www.stpatricks.pl/ereg/welcome.htmllub przez naszą stronę internetową: https://www.stpatricks.pl – zakładka ‘E-dziennik’.

Instrukcja dla tych z Państwa, którzy po raz pierwszy zalogują się do e-dziennika, znajduje się w punkcie 2. Osoby, które już korzystały z e-dziennika, mają te same hasła co w zeszłym roku. Jeśli ktoś zapomniał hasło, prosimy skorzystać z instrukcji w punkcie 2.

Informujemy, że mają Państwo możliwość otrzymywania wiadomości bezpośrednio na adres mailowy, bez konieczności logowania się do e-dziennika. W tym celu należy kliknąć w ikonę ‘Ustawienia’ – znajduje się ona w prawym górnym rogu strony i zmienić domyślne ustawienie ‘Chcę otrzymywać tylko powiadomienia’ na ‘Chcę otrzymywać treść wiadomości na e-mail’. W każdej chwili można przywrócić pierwotne ustawienie. Kopia wiadomości jest zawsze dostępna w e-dzienniku.

UWAGA!  Aby odpowiedzieć na wiadomość, należy zalogować się do e-dziennika, niezależnie od wybranej opcji ustawienia.

W sekcji ‘Ustawienia’ mogą Państwo również zmienić obecne hasło.
 
Punkt 2

PIERWSZE LOGOWANIE (instrukcja TYLKO dla Rodziców, którzy jeszcze nie korzystali z e-dziennika lub zmienili adres mailowy):

Aby zalogować się po raz pierwszy, prosimy wejść na stronę https://www.stpatricks.pl/ereg/forgot.html i w rubryce “login” wpisać swój adres e-mail (ten, na który została wysłana niniejsza wiadomość), a następnie kliknąć ‘Odzyskaj hasło’ lub ‘Nie pamiętam hasła’. Otrzymają Państwo mailem link, na który należy wejść, wpisać wymyślone przez siebie hasło (wygodne, ale równocześnie niezbyt proste) i zalogować się. Będzie to dla nas potwierdzenie, że Państwa adres został poprawnie wprowadzony do e-dziennika.

Przy następnych logowaniach proszę pamiętać, że loginem jest zawsze Państwa adres e-mail, zaś hasło zostało przez Państwa ustalone podczas pierwszego logowania (warto je gdzieś zapisać). W przypadku zagubienia hasła, można wygenerować nowe, klikając link ‘odzyskaj hasło’ lub ‘Nie pamiętam hasła’. 

W przypadku problemów proszę kontaktować się z nami:

Placówki przy ul. Meissnera, Abrahama: 795 207 044 / 602 531 857 / 22 448 51 97 /

Placówka przy ul. G. Przemyka (Bartosika): 662 490 478 / 795 207 044 / 602 531 857 / 22 448 51 97

Placówka przy ul. Umińskiego: 781 415 912 / 602 531 857 / 22 448 51 97

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach: 14:00 – 19:00.

Punkt 3

W obecnej sytuacji kryzysowej e-dziennik będzie stanowił podstawowe źródło komunikacji z Państwem dlatego zalogowanie się do niego jest bardzo ważne.

Bieżące informacje będą również zamieszczane na naszej stronie www.stpatricks.pl

Oraz na naszym facebooku: St. Patrick’s – szkoła językowa.