Zajęcia 2020-2021 i podręczniki

Drodzy Rodzice,

Szykujemy się do zajęć w trybie stacjonarnym. Mamy opracowane procedury związane z zachowaniem środków ostrożności. Znajdą je Państwo w oddzielnym dokumencie ‘Regulamin’, który wkrótce umieścimy na naszej stronie.

Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację jesteśmy jednak gotowi do rozpoczęcia zajęć online w każdej chwili, jeśli zajdzie taka konieczność. Na stronie, w zakładce ‘Aktualności’, umieściliśmy instrukcję instalacji programu ZOOM przeznaczonego do spotkań online, oraz wskazówki, jak dołączyć do pierwszego spotkania. Instrukcje skierowane są do Rodziców nowych uczniów oraz do osób, które będą instalować ZOOM na nowych urządzeniach.

Jeśli przejdziemy na zdalny tryb nauczania, otrzymają od nas Państwo informację mailem wraz z danymi dotyczącymi godzin spotkań i Meeting ID.

Rodzicom, którzy nie kontaktowali się ze szkołą w sierpniu, przypominamy o konieczności kontaktu z nami do dnia 3 września w celu zdobycia informacji na temat grafiku zajęć na rok szkolny 2020-2021.

Po podręczniki i materiały zapraszamy do siedziby szkoły (Meissnera 1/3) w dniach 9 – 11 września, w godzinach 15:00 – 19:00 (prosimy o przyjście w maseczkach).

Do zobaczenia,

Kadra Szkoły St. Patrick’s